Začíná MotoGP eSport Championship

19.05.2017 12:17, Jan Pexa Sdilet

Dorna Sports přinášejí závodění k vám do obýváků, neboť začíná MotoGP™ eSport Championship

 

Dorna Sports, kteří jsou neustále v popředí na poli digitálních trendů, zahajují MotoGP™ eSport Championship v roce 2017, do kterého chtějí zapojit ještě větší část své fanouškovské základny – a také hráče nalákat na závodění v pohodlí vlastního domova.

 

 

Dorna Sports k tomuto projektu přistupují jako ke zcela novému šampionátu ve svém portfoliu závodních sérií a starají se o všechny aspekty soutěže. Oficiální konzolová hra MotoGP™ ’17 – kterou vyvíjí dlouhodobý vlastník licence Milestone – bude představovat páteř MotoGP™ eSport Championship, takže se hráči budou moct zapojit do online výzev během celé sezóny 2017 a kvalifikovat se na sezónní finále. To se bude konat v listopadu na okruhu ve Valencii, ve stejnou dobu jako poslední kolo FIM MotoGP™ World Championship. E-sportovní finále budou vysílat televizní partneři Dorna Sports.

 

MotoGP™ eSport Championship, které se bude konat exkluzivně na PlayStation® 4 od SONY, bude představovat přímý odkaz na skutečné závodění v sedmi online soutěžích ve formátu časovky. 16 nejrychlejších hráčů dostane pozvánku, aby své schopnosti prověřili ve vůbec první živé události ve Valencii, těsně před koncem sezóny MotoGP™. Hlavní cenou bude BMW M240i.

 

Tento první průnik na e-sportovní scénu položí základy rozsáhlejšího kalendáře eSport Championship na příští rok, který už teď podporuje několik zakládajících členů – většina z nich už na MotoGP™ World Championship figuruje jako sponzoři či partneři.

 

Pau Serracanta, ředitel komerční oblasti Dorna Sports, prohlásil: „Přechod na e-sportovní scénu znamená pro MotoGP počátek nové éry. Je to jedinečný způsob, jak zapojit naše velké hráčské obecenstvo, a také jasný signál pro širší herní komunitu, že MotoGP™ není jen jedním ze špičkových motosportovních záležitostí ve skutečném světě, ale také jeden z těch nejnapínavějších digitálních zážitků na poli konzolových her. Dáme dohromady strhující směs virtuálních i skutečných střetů, ve kterém se oba světy potkají, a lidé si užijí tu nejvyšší míru autenticity. Spolupracující strany – od předních partnerů přes televizní komentátory po týmy MotoGP™ – budou svorně pracovat na tom, aby lidem připravili úspěšný start na poli e-sportů, který bude odpovídat těm nejvyšším standardům MotoGP.“Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?