Vstupte do biomechanického světa Inner Chains

25.05.2017 16:07, Jan Pexa Sdilet

Dlouho očekávaná hororová střílečka Inner Chains je konečně tady! Podívejte se na trailer a ponořte se do nehostinného biomechanického světa, kde každá vaše chyba může být tou poslední.

 

 

Konečně nadešel čas vstoupit do rozsáhlého surrealistického světa hry Inner Chains a pokusit se odhalit jeho tajemství. Ale pozor – jste tu v roli vetřelce a nehostinná fauna a flóra vám to bude připomínat na každém kroku. Budete muset mít oči i vzadu a neustále se soustředit, abyste v tomto temném a zvráceném vesmíru dokázali nastolit změnu.

 

Hra Inner Chains je hororová střílečka z pohledu první osoby zasazená do temného, surrealistického a smrtelně nebezpečného biomechanického světa, který jste ještě neviděli. Ve světě hry Inner Chains neurčujete pravidla vy. Pokud chcete přežít, nezbývá vám nic jiného než pokusit se odhalit jeho tajemství.

 

Jakožto jeden z obyvatelů tohoto světa máte hlavu plnou učení vládnoucí kasty. Máte jediný cíl: dostat se na mýtické místo jménem Poslední naděje a odejít z této nemocné, zdegenerované a umírající planety jednou provždy. Vydáváte se na cestu plni fanatického zápalu, ale brzy vyjde najevo, že v tomto podivném světě není nic takové, jak se zdá. Abyste zjistili, jakou máte v tomto světě roli, budete muset bojovat o přežití, čelit nepřátelské fauně i flóře, překonávat vlastní slabiny, ostražitě sledovat své okolí a odhalovat tajemství herního světa. Vaše přežití závisí čistě na vaší pozornosti, logickém úsudku, rychlých reflexech, přesnosti i schopnosti využívat prostředí ku svému prospěchu.Zapomenuté rozvaliny a jeskyně v horách, nebezpečný les, kde se vás chystá přepadnout flóra i fauna, a řada náboženských míst a velkolepých chrámů, které si přizpůsobila vládnoucí kasta, jejíž existence a cíle jsou opředené spoustou temných tajemství – na všechna tato místa se v rozsáhlém surrealistickém světě hry Inner Chains podíváte a dozvíte se víc o jejich jedinečné historii. Díky tomu se vyzbrojíte znalostmi, které vám pomůžou ve finálním boji proti nepříteli.

 

HLAVNÍ VLASTNOSTI HRY INNER CHAINS

  • Bezprecedentní metody interakce mezi zbraněmi, jejich uživateli a prostředím.
  • Temný biomechanický svět, kde fauna i flóra čekají na vaše sebemenší zaškobrtnutí.
  • Úchvatný surrealistický vizuální styl.
  • Smrtící, inteligentní a nároční protivníci.
  • Neobvyklé lokace s vlastními jedinečnými příběhy.
  • Jemné prvky hororu, které ve vás vzbudí strach neobvyklým a inovativním způsobem.
  • Strhující akce v kombinaci se zajímavým příběhem, ze kterého vstávají hrůzou vlasy na hlavě.

 

 

Hra Inner Chains vychází v České republice a na Slovensku v profesionální české verzi za DMOC 649 Kč / 23,99 €. České balení je navíc obohaceno o artbook s těmi nejlepšími konceptovými kresbami od Tomasze Strzałkowského.Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?