Novinky od Focus Home Interactive - Další ročník TDF a chystané akční RPG Vampyr

19.06.2017 17:18, Jan Pexa Sdilet

Oficiální videohry Tour de France 2017 odhalují svůj premiérový trailer a chystané akční RPG Vampyr se představuje v tříminutovém videu

 

 

 

[TOUR DE FRANCE 2017]

 

Prožijte vášeň Le Tour de France díky videohře Tour de France 2017 na PlayStation 4 a Xbox One a získejte svůj vysněný žlutý trikot! Zahrajte si za ty nejslavnější závodníky na nádherné trase La Grande Boucle: útočte, dávejte příkazy členům týmu, vyberte tu nejlepší trajektorii, hlídejte si výdrž a dělejte rozhodnutí, která váš tým dovedou až na vrchol!

 

 

V této napínavé Tour závoďte s časem v etapách v Düsseldorfu a Marseille, projeďte mýtickým pohořím le Galibier a l'Izoard a připravte se na velké finále na Champs-Elysées. Tempo závodu, správa výdrže, stoupání i klesání – to vše bylo překalibrováno kvůli zvýšenému realismu a působivější hratelnosti. Odehrajte celou etapu v reálném čase anebo v 16x zrychlení, projeďte si jen klíčové oblasti, anebo celou etapu přeskočte. Vylepšený systém umělé inteligence bude představovat větší výzvu a nyní vás také mohou diskvalifikovat, pokud etapu dokončíte mimo časový limit.

 

[PRO CYCLING MANAGER 2017]

 

Staňte se manažerem profesionálního závodního týmu a soupeřte s nejlepšími jezdci dneška ve více než 200 závodech (přes 500 etap) po celém světě, včetně ikonických závodů jako La Vuelta a Tour de France. Ta nejdůležitější rozhodnutí závisí právě na vás. Hledání a nábor závodníků, správu zaměstnanců, vyjednávání smluv a správu sponzorů – to vše budete muset dělat správně, abyste vyhráli. Každá etapa se počítá a výběr strategie spočívá na vás i během závodů!

 

Hráči nyní budou moct zakládat klany a přidávat se k dalším členům komunity, aby mohli organizovat soutěže, chatovat a porovnávat si dosažené herní úspěchy. Tato edice zahrnuje vylepšený realismus tempa závodu, rychlosti závodníků a sofistikovanější umělou inteligenci, jakož i správu výdrže a příprav. Režim Pro Cyclist nyní obsahuje vylepšený systém pokroku – plňte úkoly, které vám zadá manažer, a šplhejte po žebříčku svého týmu i mimo něj!

 

Tour de France 2017 vychází na PlayStation 4 a Xbox One a v prodeji je za DMOC 1399 Kč / 49,99 €. Pro Cycling Manager 2017 vychází na PC, DMOC je 1099 Kč / 39,99 €. Obě hry vychází v původní anglické verzi.

 

 

[VAMPYR]

 

Trailer z E3 na hru Vampyr vás vtáhne hluboko do nitra rozkladu

 

Chystané akční RPG Vampyr od Dontnod Entertainment vás vtáhne do horečkou sužovaného Londýna roku 1918. Vydejte se v doprovodu skladby Devil od IDY MARIY na 3minutovou sekvenci bez střihu natočenou v temných uličkách města, smrtících podzemních průchodech a zkorumpovaných čtvrtích, které obývají pochybní zločinci, nadpřirozené bytosti… a vaše potenciální kořist.

 

 

Jste doktor Jonathan Reid, slavný chirurg, který se vrátil domů z velké války a nedávno byl proti své vůli proměněn v upíra. Jako doktor přísahal, že bude zachraňovat životy a pečovat o nemocné. Jako upíra ho stihla kletba, která ho nutí lovit ty, jež přísahal léčit.

 

Budete-li se chtít postavit nebezpečným protivníkům, kteří se toulají po ulicích – lovcům upírů, nemrtvým Skalům a dalším obludnostem –, budete si muset vybrat, na kterých civilistech se budete krmit, abyste zesílili a rozvinuli si své upírské schopnosti. Pomocí svých nesvatých sil zkoumejte životy těch kolem sebe a manipulujte s nimi – ale buďte připraveni nést následky svých činů.

 

Vampyr vyjde v listopadu 2017 na PlayStation 4, Xbox One a PC.Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?