Zahrajte si MXGP3 - The Official Motocross Videogame a setkejte se s legendami!

13.07.2017 15:11, Milan Czarnowski Sdilet

Patříte k fanouškům MXGP3 - The Official Motocross Videogame, Hondy a skutečného závodění a chcete mít možnost vyhrát setkání s legendami motokrosu? Pak vás možná bude zajímat výzva, kterou najdete na facebookových stránkách Honda Pro Racing. Jediné, co musíte udělat, je zajet v MXGP3 na trati v Lokti závod za Tima Gajsera, Jevgenije Bobryševa či jiného závodníka Hondy, skončit alespoň na druhém místě, pořídit a poslat screenshot a pak už jen mít trochu štěstí při losování. Více informací najdete v překladu oficiální tiskové zprávy níže.

Všem, kdo se o to pokusí, přejeme hodně štěstí!

 

Honda propojuje virtuální svět s realitou: Zahrajte si MXGP3 - The Official Motocross Videogame a vyhrajte!

Před MXGP, které se bude konat v českém Lokti 22.–23. července, budou mít fanoušci Hondy a MXGP možnost ulovit dárkové předměty s tematikou Hondy jen tím, že předvedou své herní dovednosti v nové hře MXGP3 - The Official Motocross Videogame.

Pokud se vybraný výherce navíc dostaví do Lokte, bude si moct díky Hondě ještě s jedním hostem užít VIP víkend včetně visaček, prohlídky zákulisí, občerstvení a setkání s Timem Gajserem a Jevgenijem Bobryševem v dokonalém zážitku, který snoubí virtuální realitu se skutečným světem.

Hráči, kteří se chtějí zúčastnit, musí odjet závod na loketské trati buď za Tima Gajsera, Jevgenije Bobryševa, či jiného závodníka Hondy a skončit minimálně na druhém místě – a zopakovat tak Gajserův tamní výsledek z vítězné sezóny na mistrovství světa před třemi roky. Následně musí udělat obrázek ze hry a sdílet ho s @HondaProRacing na Facebooku a @HondaRacingCRF na Twitteru pomocí hashtagu #MXGP3.

Výzva končí v pondělí 17. července, vítěz bude vylosován náhodně a oznámen v úterý 18. července – počet příspěvků ale není omezený, takže hráči mohou poslat tolik obrázků, kolik budou chtít.

MXGP3 - The Official Motocross Videogame je dostupná od 30. května v digitální i krabicové verzi pro PlayStation®4, Xbox One® a Windows PC®/STEAM™. Hra nabízí strhující dynamický zážitek díky inovativní grafice, fyzice a ozvučení prostřednictvím nového enginu Unreal® Engine 4, který hru posouvá na novou úroveň.

MXGP je FIM Motocross World Championship, přední celosvětová motokrosová závodní série, jejíž grand prix se konají po celé Evropě, Americe a Asii. Honda je čelní výrobce a účastník mistrovství světa spolupracující s Team HRC a Timem Gajserem, který jezdí na Hondě CRF450RW.

 

Pravidla a podmínky soutěže:

1) Platný příspěvek do soutěže musí být označen pomocí @Hondaproracing na Facebooku a @HondaRacingCRF na Twitteru s hashtagem #MXGP3.

2) Hráči mohou zaslat libovolné množství příspěvků, ovšem uzávěrka je 17. července 2017 ve 23:00 (SEČ).

3) Hráči musí závod hrát za Tima Gajsera, Jevgenije Bobryševa či jiného závodníka Hondy a závodit na motorce Honda CRF.

4) Po uzávěrce bude náhodně vylosován jeden (1) vítěz, který bude oznámen v úterý 18. července v 18:00 SEČ na HondaProRacing a @HondaRacingCRF.

5) Vítěz obdrží vyhrané oblečení poštou do jednoho měsíce od uzávěrky soutěže.

5) Pokud se vítěz bude chtít zúčastnit závodního víkendu MXGP, náklady na dopravu/ubytování si bude hradit sám.

6) Vítěz obdrží dvě vstupenky a visačky pro vybraný víkend MXGP pouze pro sebe a jednoho (1) hosta.

7) Cena nemá žádnou peněžní hodnotu a není možné ji nahradit ani vyměnit.

 Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?