Podívejte se na první záběry ze Sudden Strike 4 pro Playstation 4

20.07.2017 11:49, Jan Pexa Sdilet

Světová premiéra záběrů ze hry Sudden Strike 4 z verze pro Playstation®4


 
Nový trailer s ukázkou hratelnosti předvádí debut legendární strategie na konzoli

 

 

Společnost Kalypso Media se poprvé pochlubila záběry ze hry Sudden Strike 4 z verze pro PlayStation®4. Hra vychází úplně poprvé i na konzole a přináší svou charakteristickou strategickou hratelnost s historickými motivy zcela novému publiku. Zbrusu nové záběry nabízejí pohled na pečlivě vyladěné ovládání hry Sudden Strike 4 pro PlayStation®4, které hráčům umožní vydávat jednotkám podrobné rozkazy během napínavých střetů inspirovaných těmi nejvýznamnějšími bitvami druhé světové války.

 

Plodný vydavatel Kalypso Media, známý díky své bohaté škále historicky laděných simulací a strategických titulů, spolu s maďarským vývojářským studiem Kite Games připravil čtvrtý díl ikonické série Sudden Strike, aby potěšil stávající fanoušky a přilákal nováčky. Sudden Strike 4 opět přináší šachový strategický zážitek – kde nesmírně záleží na každé jednotce – na PC a PlayStation®4 a klade typický důraz na pečlivou obranu jednotek a taktické využívání silných a slabých stránek. Do režimu pro jednoho hráče se vrací i volitelný systém „zastav a hraj“, který hráčům umožňuje kdykoliv pozastavit akci a provést vypočítané manévry nebo zareagovat na kontakt s nepřítelem.

 

O hře Sudden Strike 4


Sudden Strike 4 vzniká jako plnohodnotné pokračování série (nejedná se o remake ani reboot) a vysílá vás na tři rozsáhlé kampaně zasazené na bojiště druhé světové války. Můžete velet britskoamerické, německé či sovětské armádě a povedete do boje přes 100 různých jednotek, mezi které se řadí i německý bombardér Heinkel He111, ruský tank T-34, britská stíhačka Hawker Typhoon a dokonce i notoricky známý německý tank Panzerkampfwagen VI „Tiger“.


 
Zcela poprvé v historii Sudden Strike si můžete vybrat z devíti jednotlivých velitelů jako třeba George Pattona nebo Bernarda Montgomeryho, jejichž jedinečné vojenské doktríny zpřístupňují cenné rozkazy a bojové schopnosti pro vaše jednotky.

 

Předveďte své taktické nadání ve více než 20 náročných scénářích pro jednoho hráče, v obtížném režimu potyček a v soutěžním režimu pro více hráčů. Nový systém odměn uděluje hráčům za chytrou hru dovednostní body a bonusový odemykatelný obsah.


 
Sudden Strike 4 nabízí bezpočet způsobů, jak porazit protivníka. Využívejte slabin tanků, nastražte léčku, obsaďte budovy pěchotou a snipery, přechytračte nepřítele díky chytře zaujaté pozici nebo vypusťte ničivý letecký útok – jak přistoupíte k misím, záleží jen na vás!

 

Hra Sudden Strike 4 vyjde 11. srpna 2017 na PC a PlayStation®4. V České republice a na Slovensku bude hru distribuovat společnost Comgad.Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?