MotoGP™ eSport CHAMPIONSHIP: DORNA PŘEDSTAVUJE TRATĚ A ZÁVODNÍKY

26.07.2017 09:11, Jan Pexa Sdilet

MotoGP™ eSport CHAMPIONSHIP: DORNA PŘEDSTAVUJE TRATĚ A ZÁVODNÍKY NAPÍNAVÉ SOUTĚŽE

 

První esportovní šampionát MotoGP™ je již za rohem. Čeká vás šest online závodů a pouze těch šestnáct nejrychlejších závodníků se dostane do živé finálové soutěže, která se bude odehrávat na Valencia GP. Nejlepší tři si domů odnesou ceny, které jim budou všichni závidět.

 

Video zde: https://www.youtube.com/MotoGPeSport

 

 

 

Všichni na startovní čáru, první MotoGP™ eSport Championship na světě již brzy začne. Dorna Sports oznámili kalendář, tratě, závodníky, povětrnostní podmínky a ceny, o které se bude hrát na revolučním šampionátu zasazeném do dynamického světa závodění. Zapněte konzoli a chopte se ovladače, neboť výzva se bude konat v oficiální videohře MotoGP™17 od historického držitele licence, kterým je studio Milestone z Milána. Turnaj eSport Championship, který bude exkluzivně na SONY PlayStation®4, bude úzce spjat se závody v kalendáři a bude zahrnovat 6 závodů, jež odmění 16 nejrychlejších časů vstupenkou na živé finále ve Valencii.

 

 

Začínáme závodem Jerez GP ve Španělsku: od 27. července do 6. srpna budou tisíce fanoušků soutěžit z domova, kde se budou prohánět vysokou rychlostí v sedle Hondy Marca Marqueze a pokoušet se zajet ten nejlepší čas a být tím úplně nejrychlejším. V následujícím závodě MotoGP™ eSport Championship, od 10. do 20. srpna, se ti nejodvážnější ocitnou za řídítky KTM v kůži Pola Espargarò ve vyschlém rakouském Spielbergu. Po této soutěži se oficiální kalendář MotoGP™, od 24. srpna do 3. září, otočí na Silverstone Circuit ve Velké Británii: zde hráči pojedou v mokrých podmínkách, a to na stroji Aprilia patřícím Samu Lowesovi z Team Gresini. Od 7. do 17. září budou mít italští hráči značnou výhodu, protože vyzvou hráče z celého světa na samotném okruhu Misano, který byl zasvěcen nezapomenutelnému Marcu Simoncellimu – zde se bude závodit na Ducati Jorge Lorenza. Pak od 21. září do 1. října se hráči budou moct ocitnout v kůži legendárního závodníka VR46 (Valentina Rossiho) a závodit na jeho Yamaze v ostrých zatáčkách na španělském Aragonu. A nakonec od 12. do 22. října budeme závodit v suchých podmínkách na ostrově Philip Austrálii a těchto šest kvalifikačních závodů velkolepě ukončíme na Suzuki Andrea Iannoneho z Abruzza.

 

 

 

Datum

Okruh

Závodník

Povětrnostní podmínky

Počet kvalifikovaných

27/07 – 06/08

Jerez

Marquez

suché

2

10/08 – 20/08

Spielberg

Pol Espargarò

suché

2

24/08 – 03/09

Silverstone

Lowes

mokré

3

07/09 – 17/09

Misano

Lorenzo

suché

3

21/09 – 01/10

Aragon

Rossi

suché

3

12/10 – 22/10

Phillip Island

Iannone

suché

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16 nejrychlejších hráčů se zúčastní finále, kde předvedou své schopnosti v úplně prvním živém turnaji MotoGP™ eSport Championship. Zúčastní se ho hráči, kteří se v prvních dvou závodech umístí na prvním a druhém místě (tedy celkem 4 hráči), stejně jako nejlepší tři závodníci ze zbývajících čtyř výzev (což je dalších 12 hráčů). Tato událost se bude konat živě na španělském okruhu Valencia ve stejnou dobu jako poslední závod MotoGP™, a to od 10. do 12. listopadu. Soutěž budou živě přenášet televizní partneři Dorna Sports a ceny jistě vyvolají velkou závist: hráč na prvním místě si domů odveze BMW M240i, druhé místo obdrží KTM RC 390 a třetí místo Smart TV.

 

MotoGP17 je v prodeji na PS4, PS4™Pro, Xbox One® a Windows PC/STEAM™. Více informací o hře najdete na našich záznamových kartách.Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?