Focus Home Interactive oznamuje Spintires: MudRunner

18.08.2017 14:47, Jan Pexa Sdilet

Focus Home Interactive oznamuje Spintires: MudRunner

 

Focus Home Interactive oznamuje spolupráci se studiem Saber Interactive na vývoji hry Spintires: MudRunner, ultimátní verzi nezávislého hitu Spintires, kterého se prodalo přes milion kusů.


Hra vyjde na konci roku na PC a poprvé i na konzole. Stejně jako ve Spintires se hráči ve Spintires: MudRunner ocitnou za volantem neuvěřitelných terénních vozidel a vydají se napříč sibiřskou krajinou, přičemž k dispozici budou mít jen mapu a kompas! Malou ochutnávku vám přináší oznamovací trailer.

 


V rámci obrovského vylepšení oproti svému předchůdci bude tato edice obsahovat zcela novou sandboxovou mapu, která doplní 5 prostředí z původní hry, dále celkové grafické vylepšení, nový režim výzev s 9 novými specifickými mapami, 13 nových vozidel a mnoho dalšího. Spintires: MudRunner není jen rozšířená edice, je to dokonalá off-roadová simulace.

 

Vydejte se na cestu s 19 silnými terénními vozidly, z nichž každé má své vlastnosti a přídavná zařízení. Plňte úkoly a odolávejte nebezpečným nástrahám v divočině, nezkrocených krajinách s extrémními podmínkami a dynamickým střídáním dne a noci. Prozkoumejte podmanivé sandboxové prostředí s vylepšenou grafikou. Překonávejte blátivý terén, běsnící řeky a další překážky, které realisticky reagují na hmotnost a pohyb vašeho vozidla poháněného pokročilým fyzikálním enginem.Mezi vaše spojence budou patřit mapa, kompas, naviják a vaše řidičské schopnosti. Můžete se do hry vrhnout sólo nebo až se třemi dalšími hráči v kooperativním režimu. Na PC si budete moct stahovat mody vytvořené nadšenou komunitou, která připraví spoustu obsahu pro neustále se vyvíjející zážitek se Spintires: MudRunner.Spintires: MudRunner vyjde na konci roku na PC, PlayStation 4 a Xbox One.Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?