MudRunner čelí v novém videu síle živlů!

12.10.2017 16:51, Jan Pexa Sdilet

Dokonalý off-roadový zážitek vyjde na konzole a PC 31. října.Spintires je neuvěřitelný simulátor off-roadových vozidel, ve kterém se hráči potýkají s těmi nejnáročnějšími silnicemi a nejdrsnějším prostředím. Hra si vysloužila chválu za podmanivé a přesné řízení a fyzikální modely a první edice uchvátila přes milion hráčů na PC.

 

Dnes se můžete podívat na první video s ukázkami ze hry Spintires: MudRunner, ultimátní edice Spintires. Hra vyjde na PC a poprvé i na konzole PlayStation 4 a Xbox One. Tato nová verze Spintires nabízí na poměry videoher jedinečný obsah. Jak vás jistě přesvědčí dnešní video, je to žánr sám o sobě, který převrací pravidla a nabízí nové výzvy hráčům, kteří hledají silné a originální zážitky.

 


Díky téměř fotorealistické grafice a neuvěřitelné simulaci fyziky vás Spintires: MudRunner usadí za volant silných off-roadových vozidel a vyzve vás, abyste čelili extrémnímu sandboxovému prostředí, přičemž k přežití vám budou pomáhat jen mapa, kompas a vaše řidičské nadání!Fanoušci off-roadových vozidel si během spousty misí a výzev užijí jízdu v bahně, v řekách se silným proudem i po zrádných vrcholcích ve svých čtyřkolkách, tahačích a bytelných přepravních vozidlech, které byly navrženy pro ty nejnáročnější podmínky. Odhodlaní hráči a nadšenci do řízení jistě ocení hyperrealistický pocit z jízdy díky pokročilému fyzikálnímu enginu, a to včetně simulace paliva, systému převodovky, simulace měkkých pneumatik a také realistickým interakcím s vegetací, blátem a vodou. Ti z vás, kteří hledají dobrodružství a otevřená prostředí, se pak určitě zamilují do svobody, již ve hře nabízejí sandboxové mapy – budou si moct vybrat vlastní cestu náročným terénem, řekami, lesy, bažinami, horami… Ať už se rozhodnete jakkoli, příroda a její nástrahy vždy prověří vaše schopnosti na maximum.

 

Hra Spintires: MudRunner vyjde 31. října na PC, PlayStation 4 a Xbox One v původní anglické verzi. Verze pro PC bude v prodeji za DMOC 799 Kč / 28,99 €, verze pro PS4 a Xone za DMOC 1099 Kč / 39,99 €.Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?