Guild Wars 2 Gem Card

Základní informace:
» DOSTUPNOST: Na cestě
» ROZSAH LOKALIZACE: Anglická verze hry (CZ/SK box)
» VÝROBCE: NCsoft
» BARCODE: 5060094443683
» KAT. ČÍSLO: CGD2820
» CENA: 699 Kč ks
Sdilet
POPIS HRY:

 

 

Přestože hra Guild Wars 2 zůstává věrná modelu bez poplatků, který byl u prvního dílu tak oblíbený, mnoho hráčů si rádo svůj zážitek ze hry upraví, či ještě vylepší. A právě ti mohou přímo ve hře vyhledat obchodníky z Black Lion Trading Company, kteří mají v nabídce různé doplňkové bonusy, kostýmy, pety, klíče k zamčeným truhlám a další služby vázané k účtu. To vše si hráči mohou koupit za modré drahokamy (gems). 

 

Drahokamy se dají koupit několika různými způsoby. Buď si je můžete koupit prostřednictvím platební karty za reálné peníze přímo ve hře u obchodníků Black Lion, nebo je můžete vyměnit za zlaťáky - kurz drahokamů k zlatu je pohyblivý a odvíjí se od současné ceny v herní ekonomice. Další možností je koupit si tuto krabičku s kódem, po jehož zadání u obchodníků Black Lion (volba Redeem Code) získáte 2000 drahokamů.

 

Za drahokamy si můžete ve hře pořídit zboží v těchto kategoriích:

 

Style (Styl) - exkluzivní vzhled zbrojí, různé typy oblečení

 

Consumable (Použitelné předměty) - předměty k jednorázovému použití - např. klíč k truhlám Black Lion, barviva, kameny upravující vzhled předmětů

 

Services (Služby) - služby pro použití ve hře, jež umožňují např. okamžitý přístup k bance, prodejcům a obchodníkům Black Lion, nářadí pro opravu zbrojí a nástrojům pro vyjmutí vylepšení z předmětů

 

Boosts (Bonusy) - časově omezené vylepšení postav (na zvýšení získávaní zkušeností ze zabitých nepřátel, více zkušeností z výroby, větší šanci najít magické předměty)

 

Minis (Minipeti) - sada zvířátek (petů), která vás budou doprovázet na cestách po Tyrii

 

Upgrades (Vylepšení účtu) - rozšíření volných pozic pro další postavy, batohy atp.

 

Promotions (Akce) - různé dočasné slev

OBRÁZKY, WALLPAPERY:
VIDEA:
PODOBNÉ PRODUKTY:

Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?