Gone Home

Základní informace:
» DOSTUPNOST: 9 ks
» ROZSAH LOKALIZACE: anglická verze hry
» VÝROBCE: Merge Games
» BARCODE: 5060264370481
» KAT. ČÍSLO: CGD3494
» CENA: 269 Kč ks
Sdilet
POPIS HRY:

Čeština ke stažení zde.

 

Nejstarší dcera rodu Greenbriarů se vrací po letech ze zahraničí. Očekává, že ji přivítají rodiče a sestra. Místo toho nachází pouze opuštěný dům plný tajemství. Kde jsou všichni? A co se tady stalo? To zjistíte sami ve hře Gone Home, hry z pohledu první osoby, která se celá točí kolem průzkumu, tajemství a odhalení. Dům můžete zkoumat, jak se vám jen zlíbí. Otevřete jakoukoliv zásuvku či dveře a zjistěte, co je uvnitř. Poslepujte tajemství z poznámek a indicií vetkaných přímo do domu. Odhalte příběh, který se odehrál za rok v rodině Greenbriarů. Jděte hlouběji. Vraťte se domů.

 

Tato epická osobní hra toho hodně vypovídá o zúčastněných osobách, a právě proto je tak speciální. Okamžiky z mého života, kterých si nejvíc vážím – když jsem zažila svou první lásku, když jsem si uvědomila, že můj bratr byl můj nejlepší přítel, když jsem se stěhovala do San Francisca, když jsem se vdala – se nemohou rovnat záchraně vesmíru před hrozbou v podobě vetřelců, ale epické okamžiky mého života jsou právě takové. Hra Gone Home se točí kolem klidného života, určujících okamžiků – takových, které si zapíšete do deníku, založíte je mezi knihy a najdete o pár let později.

 

Nekonvenční a nenásilná podstata této hry a hratelnost zkušeně a zručně dokazují, že hry mohou být zajímavé a zábavné i bez tlačítka pro útok.

 

 

Obsah balení:

Plakát

Samolepka

Vývojářský zápisník

Soundtrack

Audio deníček

Hra bez DRM na DVD

Klíč na Steam

 

 

 

Minimální požadavky:

 

Windows XP SP2 a lepší.

2GB RAM

Procesor 1.8 Ghz 

Grafická karta s 520MB  VRAM

OBRÁZKY, WALLPAPERY:
VIDEA:
PODOBNÉ PRODUKTY:

Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?