Bunch of Heroes

Základní informace:
» DOSTUPNOST: 1 ks
» ROZSAH LOKALIZACE: profesionální česká verze (CZ titulky)
» ŽÁNR: akční hra
» BARCODE: 8592720110340
» KAT. ČÍSLO: CGD2361
» CENA: 199 Kč ks
Sdilet
POPIS HRY:

„The Bunch“ je tým superbojovníků z různých částí světa, kteří jsou ve své profesi mimořádně zdatní. Pouze oni totiž mohou zastavit invazi nepřátelských mimozemšťanů a jejich armády zombii.

 

El Camarada alias RedScare (Rudá jizva) je slavným bojovníkem z Moskvy. Jako voják Rudé armády kdysi pomáhal při kubánské revoluci a po krátkém, vášnivém románku s agentkou zvanou Táňa se rozhodl zůstat na ostrově svobody a trénovat tu revolucionáře. Jako Fidelův osobní strážce vyniká především v technice výbušných cigaret.

 

Kapitán Smith, známý též jako Duke (Vévoda), je bývalým esem britského Královského letectva. Ve službách Jejího Veličenstva zbrázdil téměř celý svět a nyní se rozhodl zaměnit cestování za služby světové velmoci – UN. Jeho muška je pověstná, jeho zrak však nikoliv. Tenhle starouš z RAF si ale umí poradit v každé situaci. Říká se o něm, že je prý dvounulovým agentem, přestože si svůj čaj prý stále raději míchá než šejkruje.

 

Staňte se hrdinou, jakého Země potřebuje!

 

 

Vlastnosti produktu:

 

  • Bunch of Heroes je humorná kooperavitní PC střílečka pro 4 hráče. Tým superhrdinů z planety Země zde bojuje proti invazi mimozemských nepřátel a jejich armádě zombií.

 

  • Můžete hrát za agentku Liu, Bouchače Joea, EL Commandanta či kapitána Smithe. Spolu se svým hrdinou pak musíte zachránit Zemi před strašlivým osudem. V přežití vám pomůže široký arzenál zbraní, jako jsou plamenomety, kulomety či gravitační bomby. Nejúčinnějším prostředkem k ničení nepřátel jsou však superschopnosti, které má každý protagonista jiné.

 

  • Spojte se online až se 4 hráči, postupujte na nové úrovně a zlepšujte si své vlastnosti a dovednosti.

 

  • Hra Bunch of Heroes je vyvedena v komiksovém stylu, doprovázeném retro hudbou a špičkovou technologií, to vše okořeněné skvělým humorem, který jistě ocení všichni nepř&a

OBRÁZKY, WALLPAPERY:
VIDEA:
PODOBNÉ PRODUKTY:

Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?