Enemy Front Limited Edition

Základní informace:
» DOSTUPNOST: více než 100 ks
» ROZSAH LOKALIZACE: anglická verze hry
» VÝROBCE: CI Games
» BARCODE: 5907813597237
» KAT. ČÍSLO: CGD3328
» CENA: 299 Kč ks
Sdilet
POPIS HRY:

ENEMY FRONT je první, opravdu moderní střílečka z druhé světové války se strhující grafikou, úrovněmi s otevřenými konci a vysoce interaktivním bojovým zážitkem, který vyčnívá z řady standardních modelů čistě lineárně skriptovaných stříleček – hráči poskytuje kompletní svobodu, takže mohou hrát svým vlastním stylem. Napínavé souboje, odstřelování, plížení a sabotáž – to vše jsou možné postupy, které maximalizují zapojení hráče a znovuhratelnost. Na detailním pozadí dechberoucích evropských lokací se hráč ujímá role Američana Roberta Hawkinse, který bojuje po boku hnutí odporu proti nacistům ve Francii, Německu, Norsku a během Varšavského povstání.

 

 

Vyberte si vlastní způsob boje: hratelnost v sobě snoubí dynamickou střílecí akci s přesným odstřelováním, napínavým plížením a smrtící sabotáží – to vše v první druhoválečné hře s otevřeným koncem.

 

Rozsévejte smrt z dálky: pomocí odstřelovaček decimujte řady nepřátel a zaměřujte se na důstojníky, nepřátelské snipery a vojáky s těžkými zbraněmi.

 

Dechberoucí grafika, interaktivní prostředí a úžasná akce napříč mnoha ikonickými misemi hnutí odporu během druhé světové války.

 

Vyberte si vlastní zbraň: kompletní arzenál druhoválečných zbraní napříč všemi kategoriemi osobních zbraní, samopalů, útočných pušek, odstřelovaček a také značkových zbraní hnutí odporu včetně Stenu, Welrodu s tlumičem a Lightning SMG.

 

Ovládněte bojiště: kombinujte průzkum, výbušniny a čarostřelectví a přepadněte a zmaťte přesilu nacistických vojáků.

 

Díky strhujícímu zničitelnému prostředí a pokročilé taktické umělé inteligenci vás souboj vždy odmění dynamickým zážitkem.

 

10hodinová kampaň pro jednoho hráče s velkou znovuhratelností a online hra až pro 12 hráčů, to vše pohání technologie CRYENGINE.

 

Systémové požadavky

  • Operační systém: Windows XP, Vista nebo Windows 7 s nejnovějším Service Packem
  • Procesor: Intel Core 2 Duo s 2GHz nebo AMD Athlon 64 x2 2GHz nebo lepší
  • Paměť: 3 GB RAM
  • Grafická karta: NVidia 8800GT s 512 MB RAM nebo lepší
  • DirectX: Verze 9.0c
  • Pevný disk: 10 GB volného místa

OBRÁZKY, WALLPAPERY:
VIDEA:
PODOBNÉ PRODUKTY:

Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?