Star Wars: Knights of the Old Republic Collection

Základní informace:
» DOSTUPNOST: více než 100 ks
» ROZSAH LOKALIZACE: anglická verze (CZ box a manuál)
» VÝROBCE: Disney
» BARCODE: 8592720121605
» KAT. ČÍSLO: CGD3287
» CENA: 349 Kč ks
Sdilet
POPIS HRY:

 

Balení obsahuje STAR WARS: Knights of the Old Republic a STAR WARS: Knights of the Old Republic II

 

STAR WARS: Knights of the Old Republic

 

Star Wars: Knights of the Old Republic se odehrává jen pár let po Mandolorianských válkách, tisíce let před událostmi ve filmech Hvězdné války, které známe a zbožňujeme. Dva rytíři Jedi, mistr Revan a jeho učedník Malak, dovedli armádu Republiky k vítězství a pronásledovali Mandoloriany hluboko do vesmíru jen proto, aby se z nich stali temní Jediové v čele ohromné flotily sithských válečných lodí. Vaším úkolem je zjistit proč.

 

Vlastnosti hry

 

  • Dobrodružství vás zaveden a různé planety, kde budete odhalovat původ nečekané sithské flotily.
  • Na své výpravě můžete prozkoumávat vedlejší úkoly.
  • Hráč si vytváří postavu coby člena jednoho ze tří úvodních tříd (voják, pašerák, průzkumník) a později si vybírá jediovskou třídu (strážce, konzul, hlídka)
  • Grafika od přiměřené až po výjimečnou. Výtvarné zpracování světelného meče a efektů prostředí hernímu světu vdechují život.
  • Zvuk přímo z filmů.
  • Star Wars: Knights of the Old Republic je mistrovským dílem herní série Hvězdných válek.

 

 

 

STAR WARS: Knights of the Old Republic  II

 

Příběh se odehrává pět let po událostech z velice oceňované hry Star Wars® Knights of the Old Republic™. Sithští lordi pronásledují rytíře Jedi, kteří jsou na samém pokraji vyhynutí, a jsou tak krůček od ovládnutí Staré republiky. Řád Jedi je v troskách a jedinou nadějí pro Republiku je poslední žijící Jedi, který se snaží nalézt opětovné spojení se Sílou. Vžijete se do role tohoto rytíře Jedi a budete čelit rozhodnutí, které změní osud celé galaxie: budete následovat světlou stranu nebo podlehnete temné straně…

 

Klíčové vlastnosti:

 

  • Pokračujte v příběhu původní hry Star Wars® Knights of the Old Republic™.
  • Vyberte si jednu ze tří tříd rytíře Jedi, každá s odlišnými schopnostmi.
  • Zvolte si světlou nebo temnou stranu Síly až v průběhu vaší cesty.
  • Rozhodnutí, která učiníte, ovlivní nejen vaši postavu, ale i vaše společníky a ty, kteří vás budou doprovázet v jednotlivých úkolech.

 

 

 

Minimální systémové požadavky

 

počítač 100% kompatibilní s DirectX 9.0b ● Windows XP, Windows Vista® a Windows 7 ● procesor Intel Pentium 3 s 1 GHz nebo AMD Athlon s 1 GHz ● 256 MB RAM ● 32MB karta s Hardware T&L ● kompatibilita s DirectX 9.0b ● mechanika DVD-ROM pro instalaci i hraní ● Klávesnice a myš ● KOTOR 1 – 4 GB; KOTOR 2 – 5 GB ● DirectX může vyžadovat „nejnovější“ ovladače pro váš operační systém, a to včetně nejnovějších ovladačů pro vaši konkrétní motherboard a zvukový a grafický hardware.

OBRÁZKY, WALLPAPERY:
VIDEA:
PODOBNÉ PRODUKTY:

Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?