Guild Wars 2: Heart of Thorns

Základní informace:
» DOSTUPNOST: 21 ks
» ROZSAH LOKALIZACE: anglická verze hry
» VÝROBCE: NCsoft
» BARCODE: 5060094443904
» KAT. ČÍSLO: CGD3576
» CENA: 1 249 Kč ks
Sdilet
POPIS HRY:

Základní hra Guildwars 2 je k dipsozici zdarma pro všechny hráče.
 
 
GUILD WARS 2: HEART OF THORNS™ 
 
Guild Wars 2: Heart of Thorns™ je prvním datadiskem pro kriticky úspěšné MMO Guild Wars 2. Tento přídavek je založen na stejné herní filosofii jako základní hra, ve které i cesta může být cíl. Guild Wars 2: Heart of Thorns pokračuje v tradici společnosti ArenaNet, která spočívá v popírání tradičních konvencí žánru MMO, a představuje online světy tak, jak by měly vypadat.
 
 
Užijte si přepracovaný systém postupu díky systému mistrovství. Guild Wars 2: Heart of Thorns představuje nový model pro vývoj postavy v pozdější fázi hry díky mistrovstvím. Prozkoumejte nové možnosti výcviku postav nad 80. úrovní a zdokonalte své schopnosti jako třeba závěsné létání v džungli, porážka těžce ozbrojeného Mordemu či budování nových sbírek, které vám zpřístupní legendární zbraně.
 
 
Zjistěte, co leží hluboko v Srdci Maguumy. Nová dobrodružství na vás čekají v džungli Heart of the Maguuma. Postavte se rostoucím hordám Mordremothových poskoků, objevte spojence z pradávných civilizací a bojujte s nepřáteli. Hráči budou čelit náročnému skupinovému obsahu a zkoumat nové otevřené mapy v džungli, ve kterých prožijí nové události a příběhy a vyzkouší své dovednosti v boji s novými bossy.
 
 
 
Srdce Maguumy
 
V džungli Maguuma na vás čeká nové dobrodružství. Postavte se sílícím hordám Mordremothových následovníků, objevujte spojence z dávných civilizací a bojujte s novými nepřáteli.
• Vyzkoušejte si nové výzvy pro skupiny.
• Prozkoumejte nové otevřené mapy v džungli.
• Ponořte se do víru nových událostí a herních příběhů.
• Otestujte své schopnosti v boji proti novým bossům.
 
 
DALŠÍ VLASTNOSTI:
 
Nové povolání: Revenant
Povolejte legendární moc, která vám pomůže přemoct nepřátele a rozpoutat chaos na bojišti. Nové povolání revenant  vstoupí na bojiště v těžké zbroji a s nadpozemskou mocí Mlh.
 
Specializace
Rozvíjejte svou hratelnost. Díky specializacím povolání získáte přístup ke zbraním, které vaše povolání dříve nemělo k dispozici, a také nové rysy, schopnosti a jedinečné mechanismy – díky tomu všemu se vaše povolání promění v něco nového.
 
PvP: Nová herní režim Pevnost
Shromážděte zásoby a najímejte vojáky. Bojujte o nadvládu nad hrdiny. Ovládněte trebuchet a braňte svou pevnost. Ztečte nepřátelské hradby a porazte pána cechu! Pomocí nových cechovních funkcí se můžete spojit do týmů a probojovat se až na vrchol žebříčku. Pevnost nabízí zcela nový způsob soutěžního hraní PvP v Guild Wars 2!
 
WvW: Nové Pohraničí
Užijte si epický souboj na bojišti jako nikdy dřív díky nejnovějšímu přídavku k režimu World vs. World: nové mapě Borderlands. Projděte zrádné výšiny plné pastí, které vaše protivníky pošlou do hlubin světa, a urputných obránců, kteří vám pomohou udržet nepřátele od těla. Úkoly na mapě budou důležitější než kdy dřív, neboť budou odemykat nové strategie, taktiku a herní mechanismy, které budete používat pro výhodu svého světa!
 
Cechovní síně
Váš cech prošel spolu celý svět. Nyní je čas si z něj kus urvat pro sebe. Spolupracujte se členy cechu a vybudujte si vlastní cechovní síň v džungli Heart of Maguuma.
 
Raidy

Guild Wars 2: Heart of Thorns představuje tu nejvyšší výzvu: náš první raid, který se skládá ze tří odlišných částí. Raidy jsou instancované elitní dungeony pro 10 hráčů, jejichž obsah je náročnější než cokoliv, co bylo v Guild Wars 2 dosud k vidění. Tyto raidy mají otestovat herní schopnosti vaše i vašich přátel a představují to, na co se mohou těšit zkušení hráči PvE v pozdní fázi hry. 

OBRÁZKY, WALLPAPERY:
PODOBNÉ PRODUKTY:

Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?