Guild Wars 2 Heroic Edition

Základní informace:
» DOSTUPNOST: Není skladem
» ROZSAH LOKALIZACE: anglická verze hry
» VÝROBCE: NCsoft
» BARCODE: 5060094443829
» KAT. ČÍSLO: CGD2882
» CENA: 999 Kč ks
Sdilet
POPIS HRY:

 

Vyzkoušejte cenami ověnčenou hru Guild Wars 2 s bonusovým balíčkem Heroic!

 • Sada „Legacy Armor“
 • Mithrilová bedna, inventář s 18 místy
 • 10 ks posilovačů zkušeností

 

Guild Wars® 2 je graficky dech beroucí fantasy hra, která radikálně mění krajinu žánru MMO a kterou si můžete do značné míry upravit podle sebe. Nabízí strhující soubojový systém zaměřený na intenzivní akci, jedinečnou a hráčům na míru šitou příběhovou linii, rozlehlý živoucí svět, který mohou hráči svými volbami skutečně změnit, intenzivní akci hráčů proti hráčům a nádhernou ručně tvořenou vizuální stránku. Guild Wars představují herní zážitek světové třídy bez vysokých měsíčních poplatků, které po hráčích ostatní hry vyžadují. Guild Wars 2 změní váš pohled na počítačové hry. systGuild Wars představujíGuild Wars 2 změní

 

Původní série Guild Wars se již ve světě prodalo více než 6 miliónů kusů a stále se může těšit ze silné hráčské základny, která se netrpělivě těší na každé další pokračování. Jejím prvním dílem byly Guild Wars Prophecies, které vyšly v roce 2005. Pak následovaly datadisky Guild Wars Factions, Guild Wars Nightfall a Guild Wars: Eye of the North. Guild Wars 2 vychází z této bohaté tradice, avšak celý příběh posouvá o 250 let do budoucnosti, kdy Tyria vypadá zcela jinak.

 

Guild Wars 2 vyvíjí Bellevue, ArenaNet® se sídlem ve Washingtonu, což je herní studio o 250 lidech s prokazatelnými zkušenostmi s tvorbou MMO her světové špičky. Hra staví na bohatém příběhu a inovativní hratelnosti, které zavedly již první Guild Wars, ale přenese nás 250 let do budoucnosti, kde se ocitneme ve zcela proměněném světě Tyria.

 

 

 

K hraní této onlinové hry nejsou vyžadovány žádné měsíční poplatky!

 

Vlastnosti produktu:

 

 • Dynamické a interaktivní hraní. Vaše rozhodnutí a reakce přímo ovlivňují svět kolem vás. Pustí se obležení vesničané do boje s tlupou zuřivých kentaurů, nebo se vzdají? To závisí pouze na vás!
 • Personalizovaný příběh. Guild Wars 2 vypráví váš vlastní příběh. Putujte po vlastní úkolové linii, která se odvíjí v závislosti na rozhodnutích, která učiníte na začátku hry.
 • Nové možnosti úpravy postav. Můžete si vybrat z bohaté škály povolání a z pěti ras, které tvoří vzdorní lidé, kočkovití charrové, nadpozemští sylvari, mocní nornové a vynalézaví asurané.
 • Inovativní bojový systém, ve kterém lze využívat spousty různých schopností, komb, taktické improvizace a využívat okolí. Systém Guild Wars 2 tak okoření MMO bitvy spoustou skvělé zábavy.
 • Intenzivní akce hráčů proti hráčům (PvP). Chopte se zbraní v bitvě obrovských světů, nebo vstupte do arény a změřte své síly s ostatními hráči zde.
 • Bohatý a propracovaný fantasy svět. Od chvíle, kdy svět Tyrie ožil poprvé, uplynulo již celých pět let, a po celou dobu jej vylepšoval cenami ověnčený tým zkušených vývojářů.
   

Minimální systémové požadavky:

OS: Windows® XP Service Pack 2 nebo lepší

Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 2.0 GHz, Core i3, AMD Athlon™ 64 X2 nebo lepší

Grafická karta: NVIDIA® GeForce® 7800, ATI Radeon™ X1800, Intel HD 3000 nebo lepší (256MB RAM a shader model 3.0 nebo lepší)

Hardisk: 25GB volného místa nad disku

Internetové připojení

 

 

 

Diskutujte s komunitou a získávejte další informace na české stránce věnované hře Guild Wars 2

 

Více informací naleznete také na oficiálních stránkách

 

 

OBRÁZKY, WALLPAPERY:
VIDEA:
PODOBNÉ PRODUKTY:

Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?