Act of Aggression

Základní informace:
» DOSTUPNOST: 3 ks
» ROZSAH LOKALIZACE: anglická verze hry
» VÝROBCE: Focus Home
» BARCODE: 3512899114357
» KAT. ČÍSLO: CGD3567
» CENA: 599 Kč ks
Sdilet
POPIS HRY:

Pro hru je nyní dostupná česká lokalizace 

Stačí jen v knihovně Steamu kliknout pravým tlačítkem na název hry, zvolit Vlastnosti, otevřít záložku Jazyk a z nabídky vybrat češtinu.
 
 
Ve světě plném konspirací v roce 2020 se Cartel snaží získat kontrolu nad světem díky pokročilé technologii, ukradeným prototypům a infiltracím. S touto narůstající hrozbou bojuje americká armáda, jejíž veteráni jsou zoceleni 15 lety válek, a Chimera, paravojenská organizace financovaná OSN, která se specializuje na bleskové zásahy a snaží se na světě udržet mír.
 
 
 
Act of Aggression je strategická hra v reálném čase, která má být duchovním nástupcem předchozích titulů od vývojáře Eugen Systems s názvem Act of War.
Hra si klade za cíl „převést hráče zpět do zlatého věku strategií“, čímž se myslí 90. léta. Obsahuje tedy budování základny a správu surovin. Přežití každé frakce bude záviset na několika různých surovinách, které budou pohánět jejich ekonomiku: hliník, petrolej, elektřina a vzácné kovy. Coby dodatečný příjem je možné zabírat banky a zajímat válečné zajatce.
 
Hra  obsahuje superzbraně a „anti-superzbraně“ pro každou frakci. Každá frakce bude vylepšovat své ústřední velitelství, aby získala přístup k novým jednotkám, budovám a vylepšením. Lze si také zpřístupnit schopnosti pro jednotky, takže se budou moci specializovat na různé role, například protiletadlová či protitanková podpora. Ve hře Act of Aggression se bude střídat den a noc.
 
 
 
Frakce
 
Armáda Spojených států – Ačkoliv ji vyčerpávají neustálé boje po celém světě, armáda Spojených států je mocné vojsko veteránů. Vojáci se mohou specializovat na různé role a vylepšovat si úroveň veteránství, ale používají technologie současné generace.
 
Cartel – Cartel je organizace tajných agentů, která se zrodila ze soukromých vojenských smluv a používá ty nejnovější a nejmodernější prototypy. Tato tajuplná frakce je křehká a nákladná, ale plíživá a silná. Je těžké ji ovládnout, ale stejně těžké je jí odolat.
 
Chimera – Chimera je vojsko financované OSN, které vzniklo s úmyslem být připraveno na každou situaci. Jejich jednotky lze upravovat díky vylepšením na specifické role, anebo je nechat v pozici těch, kteří umí od každého něco.
 
 
Sólová kampaň s příběhem, která hráče vtáhne do politicky nestálého prostředí techno-thrilleru.
Zpřístupněte si zvláštní mise “Výzvy” se specifickými úkoly
  • Velte americké armádě a ukončete celosvětový konflikt 
  • Hrajte za Cartel a dobuďte svět
  • Ujměte se velení Chimery a vyberte si, které straně budete pomáhat
 
Senzační režimy pro více hráčů vyvinuté na základě zkušeností veteránů z Eugen Systems
Až 20 vs 20 hráčů na jediné mapě
 
 
Další vlastnosti hry:
 
Ovládejte 3 frakce na autentických mapách s bohatými detaily
Více než 80 jednotek a 70 budov a základen
Více než 100 vylepšení pro vozidla a základny
Navrhněte tu nejefektivnější logistiku a získejte výhodu nad protivníkem
Vícero strategií: zničte nepřátelskou základnu, nebo jim přerušte zásobování
Dynamický systém stavby základny umožňující sofistikovaný rozvoj
Dobře vyvážený makro/mikro management
Dosud nevídaná úroveň detailů (nákladní vozy, poškození…
 

OBRÁZKY, WALLPAPERY:
VIDEA:
PODOBNÉ PRODUKTY:

Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?