Dungeons 2

Základní informace:
» DOSTUPNOST: více než 100 ks
» ROZSAH LOKALIZACE: anglická verze hry
» VÝROBCE: Kalypso
» BARCODE: 4260089416024
» KAT. ČÍSLO: CGD3736
» CENA: 399 Kč ks
Sdilet
POPIS HRY:

Pán jeskyně se vrací – a tentokrát to myslí vážně! Ve hře Dungeons 2 uhaste neukojitelnou žízeň Temného pána po pomstě a najměte si děsuplná nová monstra ze všech koutů podsvětí, aby vykonávala jeho zlé rozkazy. Převzít vládu nad podsvětím nestačí – tentokrát Pán jeskyně rozšíří svou moc i nad lidské červy a pokusí se ovládnout i nadsvětí!
Ujměte se role mocného Pána jeskyně a vybudujte síť jedinečných a hrůzostrašných jeskyní, najměte si armádu strašlivých příšer a ovládněte dvě nové frakce. Připravte se na obranu svého království proti těm vlezlým hrdinům, vyjděte na povrch a veďte válku s jejich lidskými města a pomocí „Ruky hrůzy“ přímo ovládejte své poskoky, vydávejte rozkazy a nebojte se někoho pořádně proplesknout, aby sekal latinu.
 
Rozsáhlá příběhová kampaň je nabita ještě temnějším humorem, který proslavil původní Dungeons, a je opepřena řadou narážek na různé fantasy knihy, filmy a seriály. Navíc můžete vyzkoušet své schopnosti ve čtyřech různých herních režimech až pro čtyři další Pány jeskyně přes LAN či online.
 
 
Vlastnosti hry Dungeons 2 
 
• Dungeons 2 obsahuje strhující kampaň pro jednoho hráče se 2 hratelnými frakcemi, 26 jedinečných stvůr, mnoho typů hrdinů a herních režimů. Je to simulace Pána jeskyně, na kterou jste čekali. 
• Dungeons 2 nabízí jedinečnou hratelnost: simulaci Pána jeskyně v podsvětí a taktickou strategii ve skutečném čase v nadsvětí 
• Díky „Ruce hrůzy“ můžete své podřízené vždy postavit do latě a rozdávat cílené rozkazy 
• Opusťte temné podsvětí a vydejte se na povrch, kde můžete zničit krásná lidská města 
• Čtyři soutěžní režimy až pro čtyři hráče přes LAN a internet
• Omezená speciální Dungeons 2 obsahuje magnet s postavičkou, CD s oficiálním soundtrackem, pohlednici a DLC „Pixie Village“.
 
Minimální požadavky:
 
OS: Windows Vista (SP2) 32bit 
Procesor: AMD or Intel, 3GHz Dual-Core / 2.6 GHz Quad-Core 
3 GB RAM 
Grafická karta: Intel HD4400, NVIDIA GeForce GT 440/GT 650M, AMD Radeon HD 7750/R5 255M 
Hard Drive: 5 GB

 

OBRÁZKY, WALLPAPERY:
VIDEA:
PODOBNÉ PRODUKTY:

Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?