Elements of War

Základní informace:
» DOSTUPNOST: více než 100 ks
» ROZSAH LOKALIZACE: anglická verze hry
» VÝROBCE: Kalypso
» BARCODE: 4260089413757
» KAT. ČÍSLO: CGD4033
» CENA: 149 Kč ks
Sdilet
POPIS HRY:

Elements of War je moderní strategie v reálném čase zasazená do světa stiženého globální katastrofou zaviněnou samotným lidstvem, která byla způsobena používáním nejnovějších zbraní založených na síle přírody. Vojenské velení americké armády s její pomocí zlikvidovalo Washington a pohřbilo vládu v sutinách. Když celý svět zasáhly vlny tsunami, obří uragány a zemětřesení, které si vyžádaly životy miliony lidí a výrazně zamávaly civilizovaným světem, byla do USA vyslána evropská koalice vojenských sil, aby tam prozkoumala zdroj katastrofy a zneškodnila ho.

 

  • Tři různé frakce – Bojujte v Americe v blízké budoucnosti jako „Ravens“ (americké vojsko snažící se tajný experiment ochránit), jako „EEB“ (evropská koalice, která vpadne do USA, aby tam přírodní zbraně zajistila) nebo jako „Patriots“ (paravojenská jednotka bojující o přežití své země).
  • Kdo ovládne počasí, ovládne svět – Šest zbraní založených na počasí umožňují hráči ovládat a transformovat bojiště pomocí tornád, zemětřesení, hurikánů a dalších válečných živlů, které ovlivňují zásobovací linie, zpomalují pohyb jednotek a likvidují nepřítele.
  • Graficky strhující bojiště – Moderní grafický engine nádherně renderuje vysoce detailní jednotky, zatímco realistická fyzika destrukce vytváří věrohodné bojiště.
  • Konvenční a fiktivní zbraně – Více než 40 realistických i fiktivních jednotek a zbraní z amerického, ruského i evropského vojenského arzenálu.
  • Náročný kampaň, obrovské bojiště – Bojujte ve 12 náročných kampaňových misích, přičemž každá obří mapa skýtá rozmanité taktické výzvy.

OBRÁZKY, WALLPAPERY:
VIDEA:
PODOBNÉ PRODUKTY:

Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?