Hegemony Rome: The Rise of Caesar

Základní informace:
» DOSTUPNOST: více než 100 ks
» ROZSAH LOKALIZACE: anglická verze hry
» VÝROBCE: Kalypso
» BARCODE: 4260089415201
» KAT. ČÍSLO: CGD4040
» CENA: 149 Kč ks
Sdilet
POPIS HRY:

Hra Hegemony Rome: The Rise of Caesar vás zavede na pláně a do lesů prastaré Galie, kde Julius Caesar vede deset let dlouhou válku, aby si podmanil barbarské hordy.

 

Hegemony Rome vás vtáhne do historie jako žádná jiná strategická hra v reálném čase, neboť vás donutí dávat bedlivý pozor na měnící se roční období a rychle se vyvíjející vojenskou situaci. Po epické a až satelitně přesné mapě od pobřeží Středozemního moře po britské ostrovy hra využívá funkci přiblížení charakteristickou pro sérii Hegemony, díky které si můžete kdykoliv plynule změnit pohled z velkého strategického zobrazení své říše po pohled přímo na bojiště.

 

Hegemony Rome: The Rise of Caesar oživuje minulost a umožňuje vám spravovat armády a manipulovat vašimi nepřáteli v krásné kreslené simulaci válečnictví z 1. století před naším letopočtem. Podmaňte si celou Galii pod vedením Senátu a římského lidu, anebo sjednoťte galské kmeny v rozšířeném sandboxovém režimu a zažehnejte římskou hrozbu jednou pro vždy.

 

  • Zcela nová mapa – Prozkoumejte přes jeden milion čtverečních kilometrů, které si můžete plynule přibližovat, a to od pobřeží Středozemního moře po břehy Británie.
  • Vylepšený grafický engine – Hegemony Rome podporuje 10x více detailů krajiny než předchozí díly a obsahuje rozmanitou a podmanivou krajinu, kterou můžete prozkoumat.
  • Vybudujte říši – Systém stavby vám umožní budovat pevnosti, hradby a mosty na tisících místech po celé mapě, abyste upevnili římskou nadvládu nad barbarskými královstvími.

 

 

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY:

  • Systém: Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8
  • Procesor: 2 GHz Intel Dual Core
  • Paměť: 3 GB RAM
  • Grafika: karta kompatibilní s DirectX 9.0c a s 512 MB
  • Pevný disk: 3 GB volného místa

OBRÁZKY, WALLPAPERY:
VIDEA:
PODOBNÉ PRODUKTY:

Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?