Jagged Alliance: Crossfire

Základní informace:
» DOSTUPNOST: více než 100 ks
» ROZSAH LOKALIZACE: anglická verze hry
» VÝROBCE: Kalypso
» BARCODE: 4260089415058
» KAT. ČÍSLO: CGD3982
» CENA: 149 Kč ks
Sdilet
POPIS HRY:

Dobrá práce, vojáku! Ostrov Arulco je svobodný; jsou zde však další země, které sužuje stín války a které zbytek světa ignoruje. Khanpaa, mírumilivoný a poklidný národ, se ocitl v děsivém železném sevření skupiny placených žoldáků… a Spojené národy se přesto dívají jinam. Velvyslanec OSN Behnam Atiqullah se pokouší své vlasti pomoct, ale sám toho moc nezvládne. Zdá se, že vojenský zákrok jedné ze světových velmocí nepřipadá v úvahu, takže Khanpaa je v tom zdánlivě sama...


A proto jste tady VY! Coby strategický génius stojící ve své vlastní Soukromé vojenské korporaci se vydáváte na pomoc se svým týmem zkušených žoldáků, abyste osvobodili sužovaný národ Khanpaa. Pomozte utlačovanému lidu tak, že si najmete tým zkušených nájemných vojáků a připravíte se na boj ve zrádně zamrzlých horských pustinách. Postupně zjistíte, že Khanpaa se proměnila v krvavé bojiště, a odhalíte, kdo se na tom všem doopravdy snaží vydělat.

Jagged Alliance: Crossfire je samostatný přídavek k úspěšnému taktickému RPG Jagged Alliance: Back in Action. Crossfire přidává nové žoldáky, nová prostředí a nové zbraně, které prověří hráčovu schopnost plánovat a využívat bojiště, a přitom nabídne směsici humorných dialogů a realistického boje, které fanoušci od této několik desítek let staré série očekávají.

 

 

Klíčové vlastnosti

  • Taktický souboj v té nejlepší podobě. Využívá systém „Naplánuj a jdi“, který vám umožní strategicky rozvrhnout pohyby svého týmu a pak je napínavým způsobem provést reálném čase.
  • Tým obohacuje 10 nových žoldáků, takže máte k dispozici soupisku více než 50 jedinečných bojovníků s jedinečnými schopnostmi, slabinami a osobitou charakteristikou.
  • 10 nový map zasazených do nehostinného, zmrzlého horského venkova prověří vaše plánovací schopnosti – skalnatý horský terén, úzká údolí a ledové útesy poskytnou nové příležitosti pro krytí, nové rizikové oblasti a optimální podmínky pro přepad.
  • 15+ hodin hratelnosti ve zcela nové kampani s rozmanitými misemi.
  • Nové zbraně, nepřátelé i vybavení – zásoby jsou vzácné a vaši žoldáci budou muset vytěžit maximum ze zastaralých zbraní, omezených zásob i vybavení.
  • Užijte si sérii Jagged Alliance jako nikdy dřív s výrazně vylepšenou grafikou, vylepšeným chováním umělé inteligence, vybroušeným rozhraním a četnými vylepšeními výkonu a hratelnosti.

 

 

Minimální požadavky:

  • OS: Windows XP (SP2), Windows 7
  • Procesor: Core 2 Duo Processor (1,8 GHz)
  • Paměť: 2 GB RAM
  • Grafická karta:s 512 MB VRAM a kompatibilní s Shader 3.0 (Ati 2600, Geforce 8800) 

OBRÁZKY, WALLPAPERY:
VIDEA:
PODOBNÉ PRODUKTY:

Přihlášení

Uživatel:
Heslo:

Registrace nového uživatele.
Zapomněli jste heslo?